Komunikat Zarządu Funkcyjnego FPZ w związku z opublikowaniem Zarządzenia nr 5/2022/DSOZ Prezesa NFZ - strona kodowana serwisu mail. Komunikat Zarządu Funkcyjnego FPZ w związku z opublikowaniem Zarządzenia nr 5/2022/DSOZ Prezesa NFZ - strona kodowana serwisu mail. Komunikat Zarządu Funkcyjnego FPZ w związku z opublikowaniem Zarządzenia nr 5/2022/DSOZ Prezesa NFZ - strona kodowana serwisu mail.
Dziękujemy za uczestnictwo - webinar dedykowany członkom PZ 23.04.202
Biuro Federacji PZ, 2021-04-21 14:10:29

Szanowni Państwo,
w związku z licznymi pytaniami dotyczącymi bezpieczeństwa praktyki w okresie pandemii przygotowaliśmy wspólnie z Partnerem Federacji PZ - Firmą INTER Polska S.A. webinar poruszający szeroko te zagadnienia.

Webinar odbędzie się w dniu 23.04.2021 o godzinie 19/00

Webinar będzie prowadził Paweł Strzelec - radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, aplikacja prokuratorska zakończona egzaminem prokuratorskim. Wieloletni nauczyciel akademicki, (m. in. Katedra Postępowania Karnego UMCS w Lublinie, Wyższa Szkoła Biznesu w Radomiu, Puławska Szkoła Wyższa, Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego w Warszawie). Od 2000 r. prowadzi autorskie szkolenia z prawa medycznego dla przedstawicieli zawodów medycznych oraz kadry zarządzającej podmiotów leczniczych. Autor kilkunastu publikacji naukowych z zakresu postępowania karnego, prawa nieletnich, prawa medycznego i ubezpieczeń. Sekretarz Komisji Prawniczej PAN/ Oddział w Lublinie. Sędzia Sądu Dyscyplinarnego Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie.

Aby móc uczestniczyć w spotkaniu proszę o zarejestrowanie się przez formularz który został wysłany do Państwa mailem lub przez stronę kodowaną serwisu Federacji PZ gdzie w zakładce Komunikaty Kodowane również znajduje się link do formularza :

https://www.federacja-pz.pl/index.php?mnu=kodowana

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa i zadawania trudnych pytań.

Z poważaniem

Biuro Federacji PZ

ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT